Hakkımızda

Taşımacılık alanında üç kardeş olarak 2006 yılında kurmuş olduğumuz firmamızla yıllarca vermiş olduğumuz emek ve hizmetimizle ciddi deneyim kazandık, şu an da yolumuza siz değerli işverenlerimize de hizmet vererek devam etme arzusundayız. biz SARIKAYA kardeşler olarak firmamızı en iyi şekilde daha iyi yerlere getirmek için el birliği ile çalışmaktayız.

Bu güne kadar okul, fabrika, şirket, otel, alışveriş merkezlerine taşımacılık hizmetleri verdik.        Bu hizmetleri verirken de taşıdığımız her insanı kazancımızın saygı değer nedeni kabul ettik.  Firmamızın tüm çalışanları kişisel deneyimleri olan başarılı disiplinli ve ciddi elemanlardır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği firmamız için ön planda tutularak yola çıkmış bulunmaktayız. Hizmet verdiğimiz alanlarda en iyi en güvenilir en kaliteli ve en bilinçli olmak ana prensibimizdir.

Bizimle çalışmanızı firmamızın tertemiz yeni bakımlı araçlarını ve disiplinli elemanlarını deneyerek, kaliteyi ucuza mal etmenizin mümkün olabileceğini siz değerli yönetici ve

Şirket kuruluşu sahiplerine gösterme azmini taşımaktayız.