Personel Taşımacılığı

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığıve Öğrenci Taşımacılığı olup2006 yılından bu yana ‘’koşulsuz müşteri mutluluğunu’’ ilke edinmiş yönetim anlayışı ile kazanmış olduğu bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerinin güven duyduğu hizmet ortağı olmuştur. Bizlere duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak istiyor, personel taşıma işinizde güvenilir hizmet ortağınız olmak istiyoruz. Bugün bir çok kurum ve kuruluşa Personel Taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.

Sarıkaya turizm, müşterilerinin çalışanlarını belirlenen güzergahlar içinde sabah evlerinden işyerine akşam ise işyerinden evlerine güvenle taşımaktadır. Sarıkaya turizm gururla taşıdığı bu güveni üç temel prensip üzerinde inşa etmiştir:

Kalite
Sarıkaya turizm, sektöre örnek olan son model araçları ve disiplinli personeli ile , müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Dakiklik
Sarıkaya Turizm, kurulduğu günden bu yana firmalara vermiş olduğu taşıma hizmetinde, araç destek servisinin anlık trafik kameralarından almış olduğu bilgi doğrultusunda, alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle servis aracı kaptanlarını yönlendirerek, dakik hizmet anlayışıyla daha ekonomik ve kaliteli taşıma hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Güvenlik
Tüm araçlarımızda, Trafik ve Kasko sigortalarının yanı sıra, her birey zorunlu Ferdi Kaza Koltuk Sigortası güvencesi altındadır